Anti-CHO HCP Detection Kit

  • CHO Konak Hücre Proteini Algılaması için
  • Tamamen eller kapalı, yürüyerek HCP analizi
  • Bir saat içinde 96 numune için HCP sonuçları tam olarak analizi
  • %5-10 CV'lere sahip yüksek hassasiyetli tahliller
  • 0,5 ng/mL'ye kadar algılama hassasiyeti

Konak hücre proteinleri (HCP'ler), bakteri, maya veya memeli üretim hücre hatlarında ifade edilen biyofarmasötiklerde bulunan kontaminantlardır. Protein ekspresyon hücre dizileri arasında, Çin hamsteri yumurtalık (CHO) hücreleri, rekombinant protein terapötiklerinin endüstriyel üretimi için en yaygın olarak kullanılan memeli konakçılarıdır.

Bununla birlikte, biyofarmasötiklerin üretim ve üretim süreçleri, sıklıkla geride CHO hücrelerinden kontamine HCP'ler bırakır. Bu kalıntı HCP'ler, ilacın etkinliğini azaltma ve hastalarda ters immünojenik reaksiyonlara neden olma konusunda önemli bir risk taşır. Bu nedenle, artık HCP kirleticilerinin saptanması ve bunları kabul edilebilir en düşük seviyelere indirme yöntemleri, ilaç güvenliği ve kalifikasyonunun kritik yönleridir.

Cygnus Technologies, artık HCP'lerin nicelleştirilmesi için Octet® Anti-CHO HCP Kitini ortaklaşa geliştirmek için ortaklık kurdu. Octet platformunun hızlı yüksek verimli protein analizi, endüstri standardı Cygnus 3G anti-CHO HCP antikorunun geniş HCP tanıma ve duyarlılığı ile birleştiğinde, bilim insanlarına HCP analizi için her iki dünyanın da en iyisini sunar.

Octet Anti-CHO HCP Kit Datasheet

İndir

Benzer Ürünler