Hakkımızda

Yaşam Bilimleri Araştırmaları ve Biyofarmasötik Endüstrisinin Güvenilir Ortağı

Almanya'da 154 yıl önce bir mekanik atölyesiyle başlayan yolculuğumuzda bugün uluslararası bir yaşam bilimleri grubuna dönüştük.

Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'da 60’tan fazla lokasyonda 14.000'den fazla çalışanımız katma değerli çözüm ve hizmetlere odaklanıyor.

Yeni bilimsel keşiflerin daha hızlı bir şekilde etkili sağlık çözümlerine dönüştürülmesini sağlamaya yardımcı oluyoruz. Çözümlerimiz, müşterilerimizin ilaçları güvenli, zamanında ve ekonomik bir şekilde üretmelerini destekliyor.

Hedefimiz, teknolojiler, platformlar ve ortaklıklar ile daha fazla insan için daha iyi sağlık.

2023 yılında, 1983'ten beri Sn. Ömer Erdem liderliğinde Sartorius'un Türkiye temsilciliğini başarıyla yürüten Sartonet %100 Sartorius iştirakine dönüştü. Sartorius'u 40 yıl boyunca başarıyla temsil eden Sartonet’in bilgi paylaşımı konusundaki eşsiz yaklaşımını ve sektöre verdiği eğitimlerle birlikte bölgenin lideri olma misyonunu da paylaşmaya ve yaşatmaya devam ediyoruz.

Misyon

Sartorius olarak, bilim insanlarını ve mühendisleri yasam bilimleri ve biyoproses alanlarındaki ilerlemeyi kolaylaştırmaları ve ivme kazandırmaları için güçlendiriyor ve dolayısıyla yeni ve daha iyi tedavilerin ve daha uygun fiyatlı ilaçların geliştirilmesini sağlıyoruz.

Vizyon

Alanımızda çığır açanlar ve önde gelen uzmanlar için dinamik bir platform ve çekim merkeziyiz. Yaratıcı zihinleri ortak bir amaç için bir araya getiriyoruz: daha çok sayıda insana daha iyi sağlık imkanı veren teknolojik atılımlar yaratmak.

Değerlerimiz

Sürdürülebilirlik

Karlı bir şekilde büyümek ve tüm paydaşlara karşı sorumlu bir şekilde davranmak

Açıklık

Organizasyonumuzun içinde ve dışında değişime ve gelişime öncülük etmek

Eğlence

Enerjik ve ödüllendirici bir is ortamında çalışmak

Misyon & Değerler

Kariyer

Sartorius kanser, demans ve diğer birçok hastalığa karşı mücadelede çözümün bir parçasıdır. Teknolojilerimiz, bilimsel keşiflerin gerçek dünya tıbbına daha hızlı dönüştürülmesine yardımcı olur, böylece yeni terapötikler dünya çapındaki hastalara ulaşabilir.

Bu hedefe katkıda bulunmak ve dinamik bir küresel ortamda kariyerini ilerletmek isteyen tutkulu takım arkadaşları ve yaratıcı beyinler aramaya devam ediyoruz. 

Küresel ekibimize katılın ve çözümün bir parçası olun.

İş Fırsatlarını İncele

Haberler

Tüm Haberler

Kalite Politikamız

Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan tecrübeli kadromuz ile sürekli ve titiz hizmet vermek ilkemizdir.

Hizmet kalitemizi en üst seviyede tutabilmek için ulusal ve uluslararası standartları ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak, kalitemizin temelidir.

Çalışanlarımızın verimli olması için sürekli eğitimi, motivasyonu ve memnuniyeti arttırılarak aidiyet bilinciyle şirket hedefleri etrafında birleşmelerini ve şirket menfaatlerine hizmet etmelerini sağlamak, Kanun ve Yönetmeliklere uymak, çevreye duyarlı olmak, çalışan sağlığı ve güvenliği kurallarına uymak ve sosyal sorumluluk projeleri oluşturarak insanlarımızın bilinçlenmesine katkıda bulunmak kalite politikamızdır.