X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

CIMmultus® SO3 – Strong CEX

CIMmultus®, virüsler (AAV, adenovirüs, lentivirüs, grip, bakteriyofajlar), nükleik asitler (mRNA, pDNA), virüs benzeri parçacıklar ve eksozomlar. CIMmultus® kolonları, tek kullanımlık atılabilir veya çoklu kullanım kolonları olarak kullanılabilir.

İyon değişim matrisleri, çeşitli biyomoleküllerin kromatografisini yakalama ve cilalamanın ilk adımıdır. Satorius, hemen hemen her uygulamaya uyacak kapsamlı bir reçineler, kromatografi membranları ve monolitler platformu sunar:

  • Reçineler, küçük ve orta boy proteinler için ideal bağlanma kapasiteleri sergiler.
  • Zarlar ve monolitler, virüsler, virüs benzeri parçacıklar ve diğer büyük karmaşık moleküller için daha yüksek bir bağlama kapasitesine sahiptir ve aynı zamanda azaltılmış işlem süreleri sayesinde daha yüksek üretkenlik sağlar.
  • HyperCel Star AX anyon değişim reçinesi ve Sartobind STIC® PA membranı gibi benzersiz tuza dayanıklı matrisler, ilave besleme akışı manipülasyonu olmaksızın basit proses entegrasyonu sağlar.

CIMmultus Monolithic Columns Datasheet

İndir

Benzer Ürünler