Sartobind® Kapsüller

DNA, virüsler, endotoksinler ve protein kirleticilerinin çıkarılması için idealdir. 4 mm yatak yüksekliğinde iyon değiştiricili ve tuza dayanıklı membranlı kapsüller.

Ürün no : 96IEXQ42EUC11--A

Sartobind Q Pico 0,08 mL , Sartobind Q Nano 3 mL

Sartobind® Q güçlü iyon değiştiriciler, virüslerin, DNA'nın, konak hücre proteinlerinin, süzülmüş Protein A'nın ve endotoksinlerin uzaklaştırılması için monoklonal antikorların parlatılması için mükemmel araçlardır. Boyut dışlama etkileri ihmal edilebilir olduğundan, bir derece daha yüksek dinamik bağlama kapasitesi sergileyen adeno veya lentivirüsler gibi virüslerin saflaştırılması için uygundurlar.

Sartobind S Pico 0,08 mL , Sartobind S Nano 3 mL

Sartobind® S membran adsorbe üniteleri, hızlı ve kolay kirletici uzaklaştırma veya virüs ve virüs benzeri partiküllerin yakalanması için konvektif ortam ve iyon değişim kromatografisinin avantajlarını birleştirir.

Sartobind Phenyl Pico 0,08 , Sartobind Phenyl S 3 mL

Sartobind® Phenyl, geleneksel HIC reçinelerinden on kat daha hızlı polisaj ve yakalama gerçekleştirir. Membran, 20 mg mAb/mL membran aralığındaki proteinler için boyut dışlama etkileri olmaksızın karşılaştırılabilir, yüksek bağlanma kapasitesi ve ayrıca mükemmel çözünürlük ve kirlilik azaltma gösterir.

Sartobind® Membrane Adsorbers Datasheet

İndir

Benzer Ürünler