X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Ambr® 250 High Throughput

Ambr® 250 sistemi, 12 veya 24 tam özellikli tek kullanımlık 100 – 250 mL mini biyoreaktör ile proses geliştirme için yüksek verimli, otomatik bir biyoreaktör sistemidir. Proses geliştirme ve proses optimizasyonu, ölçek küçültme çalışmaları, hücre kültürü ve mikrobiyal fermantasyonu içeren geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.

Aynı anda çok daha fazla deneyin yönetimine ve deney başına maliyeti düşürme olanağı tanıyan, kolay bağlanan biyoreaktörler ve esnek yazılım ile tamamen entegre yüksek verimli bir sistemdir.

Ambr® 250, tam özellikli biyoreaktör tasarımına dayalı süreçleri küçültmek için idealdir ve laboratuvar üretkenliğinde bir adım değişikliği iyileştirmesi sağlar.

Ambr® 250 Yüksek Verimli Mikro Taşıyıcı Tank

  • Yeni kap tipi, mikro taşıyıcıyı ve özel karıştırma yetenekleri gerektiren diğer kültürleri desteklemek için geliştirilmiştir.
  • Yapılandırma, kesme stresini en aza indirir ve hücre işlevselliğini ve diğer kalite özelliklerini korurken daha düşük karıştırma hızlarında radyal bir kültür karışımı gerçekleştirir.
  • Tank için proses geliştirme ve proses optimizasyonu, mikrotaşıyıcı tabanlı memeli hücre kültürü uygulamalar ve daha yavaş döndürme hızında özel karıştırma gerektiren diğer kültürler uygundur.

Ambr 250 High Throughput Consumables and Accessories

İndir

Benzer Ürünler