X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Vivaspin® 20

Yüksek proses esnekliğine sahip numune konsantrasyonu için benzersiz ikiz membranlı ultrafiltrasyon ünitesi: basınçlı ünitelerin santrifüjlenmesi veya santrifüjlenmesi ve ayrıca sabit tezgah üstü modunda basınçlı filtrasyon.

Vivaspin® 20 santrifüj yoğunlaştırıcılar, Vivaspin® potfolio'ya artırılmış hacim esnekliği ve performansı sunar. Vivaspin® 20, döner kova rotorlarında 20 ml'ye kadar ve 50 ml santrifüj tüplerini içeren sabit açılı rotorlarda 14 ml'ye kadar işler. Vivaspin® 20, benzersiz filtrasyon hızı ve >100 kat konsantrasyon için ikiz dikey membrana sahiptir. Hacim derecelendirmesi, konsantrasyon sürecinin izlenmesine olanak tanır ve değiştirilmiş ölü durdurma cebi, nihai konsantrenin pipetlenmesini kolaylaştırır. Daha yüksek proses esnekliği için Vivaspin® 20, benzersiz aksesuarlar ve çalıştırma yöntemleriyle mevcuttur. Konsantrasyonun ardından tek adımlı tuzdan arındırma için, tamponla doldurulmuş bir diyafiltrasyon kabı yoğunlaştırıcıya yerleştirilebilir ve geleneksel yeniden doldurma ve yeniden sıkma prosedürüyle aynı sonucu elde etmek için iki döndürme yerine %98 tuz giderme sağlamak için başka bir zaman döndürülebilir . Uygun bir santrifüj mevcut olmadığında veya gaz basıncı filtrasyonu için tek numune işleme için Vivaspin® 20, 15 ml'ye kadar doldurulabilir ve ardından tezgah üstü konsantrasyon için basınçlandırılabilir. Daha da hızlı işleme için gaz basıncı filtrasyonu, santrifüjleme ile birleştirilebilir. 'Basınçla fugasyon', düşük işlem sıcaklığı kullanıldığında veya genellikle minimum işlem süresinin gerekli olduğu durumlarda, serum gibi zor veya viskoz numuneler için özellikle yararlıdır.

Vivaspin 20 Datasheet

İndir

Benzer Ürünler