X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Proline® Plus​

Proline® Plus, dayanıklı yapıyı kullanım kolaylığı ve hafifliğiyle birleştirir ve pipetleme profesyonelleri ve yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir. Proline® Plus, en geniş farklı model yelpazesini sunar; Proline® Plus pipetlerinin temizlenmesi kolaydır, sadece birkaç parça sökülebilir ve sterilizasyon gerektiğinde tamamen otoklavlanabilir.

Ürün no : 720210

Proline® Plus mekanik pipetler, günlük manuel pipetleme işlemleriniz için konfor ve kalite sunar. Dayanıklı yapıyı kullanım kolaylığı ve hafifliği ile birleştirir. Durdurma sistemi ve büyük, öne bakan ses seviyesi ekranı ile kolay ses ayarı, kullanıcının her zaman doğru ses seviyesini seçmesine yardımcı olur.​

Tek kanallı modeller 0,1 µL – 10.000 µL hacim aralığını kapsar, tek kanallı sabit modeller 5 µL ile 10.000 µL arasında mevcuttur ve çok kanallı pipet aralığı 0,5 µL ile 300 µL arasındadır.

Proline Plus Multipacks

İndir

Sartorius Liquid Handling Products

İndir

Benzer Ürünler