X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

CIMac™ Analitik Sütunları

CIMac™ Analitik Sütunlar, CIM monolitlerinin tüm ayrıntılı özelliklerini analitik ölçekte birleştirir ve proses analitik teknolojisi (PAT) için ideal olan üretim süreçlerinin analizi ve kontrolü için mükemmel aracınızdır.

Proteinlerin, virüslerin, pDNA'nın ve diğer büyük biyomoleküllerin hızlı ve yeniden üretilebilir HPLC izlemesi ve miktar tayini için tasarlanmışlar, birkaç dakika içinde hızlı, yüksek çözünürlüklü ve akıştan bağımsız ayrımlar elde etmenize olanak tanır.

Ürün no : 110.5114-1.3

CIMac™ Analitik Sütunları, saflaştırma işleminin farklı aşamalarında çeşitli numunelerin işlem içi ve son kontrolü için tasarlanmıştır. Yüksek hacimsel akış hızlarında çalıştırılabilirler (1 ila 20 sütun hacmi/dak); bu nedenle ürün miktarı ve saflığı hakkında bilgi birkaç dakika içinde alınabilir.

CIMac Analytical Columns

İndir

Benzer Ürünler