X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Arium Advance

Güvenilir elektronik deiyonizasyonda son nokta  

Arium® Advance EDI, 5 L/saat veya 10L/saat hızında 15 megohm*cm'ye kadar sürekli yüksek Tip 2 su kalitesine sahip suyu güvenilir bir şekilde sunar. 3 arıtma aşaması ile donatılmış sistem, iyonları, bakterileri, organik safsızlıkları ve diğer kirleticileri musluktan besleme suyundan verimli bir şekilde temizler.

Ürün no : H2O-RO-L-100

Benzersiz Bagtank teknolojimiz ile Tip 2 suyunuzu koruyun! Entegre Arium® Bagtank'ta depolanan saflaştırılmış Tip 2 su, siz onu özel uygulamanızda kullanmak üzere dağıtana kadar kontaminasyondan korunur.

Suyunuzu verimli kullanmak için benzersiz iJust işlevi. Ayrıca laboratuvar su sistemine entegre edilen iJust işlevi, değerli su kaynaklarınızı korumanıza yardımcı olurken, arıtılmış suyunuzun kullanımını ve kalitesini otomatik olarak optimize eder

Arium®Advance L Reverse Osmosis System

İndir

Arium® Advance EDI Ultimate Reliable Electrodeionisation

İndir

Benzer Ürünler