X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Vivaflow 50 Crossflow

Tek kullanımlık Vivaflow 50, bir rejenerasyon adımına ihtiyaç duymadan kullanıma hazırdır. Proteinler, virüsler ve nanopartiküller için konsantrasyon ve tampon değişimi için ekonomik ve uygun seçimdir.

Vivaflow® 50, 100 ml'den 3 l'ye kadar numunelerin filtrasyonu ve konsantrasyonu için tek kullanımlık ve kullanıma hazır bir çapraz akışlı kasettir. Cihaz başına membran yüzeyi 50 cm2'dir. Bir paket iki cihaz içerir ve bir laboratuvar pompasına ve 16 numara pompa kafasına sahip iki cihazı çalıştırmak için gerekli tüm aksesuarlarla birlikte gelir. Konsantrasyonu hızlandırmak ve hacim verimini artırmak için altı kaset bağlanabilir.

Hücre kültürü süpernatant konsantrasyonu, virüs konsantrasyonu ve su konsantrasyonu örn. balık yetiştirme tesislerinde, bu ekonomik ürün, piyasadaki herhangi bir laboratuvar filtrasyon sistemi ile rakipsiz bir kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve esneklik standardı sunar. Modüllerin ince kanallı, ters akışlı devridaim yolu, minimum pompa hızı gereksinimleriyle yüksek çapraz akış hızları sağlar. 50 cm2'lik tek bir modül tipik olarak 50 dakikadan daha kısa bir sürede 500 ml'yi 15 ml'ye düşürür. Konsantrenin neredeyse tamamen geri kazanımı, tek bir durulama ile sağlanır. Kolay ölçek büyütme için altı adede kadar benzersiz kilitleme modülü bağlanabilir, bu da birkaç litre kapasiteye neden olur. Vivaflow® 50 tek kullanımlıktır. 16 numara boru için pompa kafasına sahip peristaltik pompa hariç numune konsantrasyonu için tüm aksesuarlar pakete dahildir. Hızlı ve rahat tampon değişimi için sisteme 500 ml'lik kapalı bir diafiltrasyon rezervuarı eklenebilir.

Vivaflow 50 and 200 Datasheet

İndir

Vivaflow 50, 50R and 200 Datasheet

İndir

Benzer Ürünler