Vivacell 100

Vivacell 100, 20 ml'den 100 ml'ye kadar olan hacimler için benzersiz ve yenilikçi bir yoğunlaştırıcıdır. Bu, onu mevcut en büyük santrifüj ünitesi yapar ve çok yüksek parçacık yüklerine sahip numuneleri bile hızla konsantre etmek için basınç, santrifüj veya basınç sallama yöntemlerini kullanabilir.

Yeni tasarımı 4000xg'ye kadar dayanıklıdır ve elbette patentli dikey membran tasarımı en yüksek performansı ve eşsiz esnekliği sağlar.

Çok çeşitli MWCO'lar ve aksesuarlar, Vivacell 100'ün kullanımını kolaylaştırır ve tüm orta ila büyük ultrafiltrasyon ve konsantrasyon ihtiyaçlarınız için ilk tercihtir.

Vivacell® 100, bir santrifüjde veya basınçlı filtrasyon için kullanılabilen, 98 ml'ye kadar numunelerin konsantrasyonu için tek kullanımlık bir ultrafiltrasyon ünitesidir. Vivacell® 100 böylece santrifüj cihazlarının kullanım kolaylığını, basınçlı ultrafiltrasyon hücrelerinin sağladığı esneklik ve kontrol ile birleştirir. Vivacell® 100'ün montajı kolaydır, boru bağlantısı veya karıştırma mekanizması gerektirmez ve ekipman mevcudiyetine veya belirli kullanıcı tercihlerine göre uyarlanabilir. Kolaylık sağlamak için, üniteler büyük kapasiteli bir santrifüjde döndürülür (250 ml'lik şişeleri kabul eden taşıyıcılar). Daha iyi proses kontrolü için gaz basıncı hafif yörüngesel çalkalama ile birleştirilebilir. Minimum ekipman gereksinimi ile en yüksek kullanım kolaylığı için, cihaz basınçlandırılır ve ardından bir tezgah üzerinde veya buzdolabında ayakta bırakılır. Yoğunlaştırıcı, kirlenmeyi en aza indiren dikey bir membrana sahiptir ve 350 µl'lik yerleşik ölü durdurma, konsantrasyonun kurumasını önleyecektir.

Vivacell® 100 Datasheet

İndir

Benzer Ürünler