iQue 3 Akım Sitometri

Kurulumdan hücre örneklemeye ve analize kadar hıza odaklanan en gelişmiş akım sitometri platformu. Çok kısa sürede analizlerinizi sonuçlandırmanızı sağlar.

iQue® 3,  akım sitometri teknolojisi ile hızlı numune alımını sağlayan patentli bir numune alma yöntemini birleştirir. 96,384 kuyucuklu mikroplateleri işleme kabiliyetine sahiptir ve herhangi bir otomasyon sistemine bağlantı yoluyla sürekli mikroplate yüklemesi sağlar.

Yeni iQue® 3 ile tanışın. Kurulumdan hücre örneklemeye ve analize kadar hıza odaklanan en gelişmiş akım sitometri platformu. Rekor sürede analizlerinizi sonuçlandırmanızı sağlar.

iQue® 3,  akım sitometri teknolojisi ile hızlı numune alımını sağlayan patentli bir numune alma yöntemini birleştirir. 96,384 kuyucuklu mikroplateri işleme kabiliyetine sahiptir ve herhangi bir otomasyon sistemine bağlantı yoluyla sürekli mikroplate yüklemesi sağlar.

Hız

En hızlı mikropleyt örneklemesi, entegre analiz, multipleks  yıkama gerektirmeyen testler ve yeni veri azaltma araçlarıyla kapasite sınırlamalarını aşmanızı sağlar.

Kolay Kullanım

Otomatik örnekleme, kapsamlı analiz ve görselleştirme araçları ve geleneksel çözümlerde bulunmayan diğer özelliklerle basit,  ölçeklenebilir birçok kullanıcılı çalışma ortamının keyfini çıkarın. 

Küçük Hacimlerde Çalışma

Tek bir mikrolitreye kadar düşük  numunelerin cihaza alınması ile değerli numuneleri ve reaktifleri koruyun.

Öngörü

Kompleks  veri kümelerinden  en hızlı şekilde eyleme dönüştürülebilir sonuçlara ulaşacağıınız yeni analiz grafikleri ile araştırmalarınızda karar verme süresini azaltın.

İçerik

Hücre ve sitometrik analiz boncukları içeren süspansiyonlarda  hücresel analizler ile eş zamanlı olarak salgılanmış proteinleri analiz edin. 

iQue3 Brochure

İndir

Benzer Ürünler