Pipet Uçları

Temiz odalar için sterilize edilmiş tek tepsi uçlarından veya pratik yeniden doldurma seçeneklerimizden birini seçin; her laboratuvar için bir paket var.

Ürün no : 790352, LH-723082, LH-XF780201

Single Tray

Bu pipet uçlarında, pipetlerle eşleşen bir renk kodu tepsisi bulunur ve Farmakope sınırlarına göre DNase, RNase, insan DNA'sı ve endotoksin içermez. Kullanıma hazır steril pipet uçları veya tamamen otoklavlanabilir steril olmayan uçları seçin.​

Tekrar Doldurulabilir Pipet Uçları

Ekolojik yeniden doldurma uçları, uygun bir kule biçiminde veya sterilize edilmiş olarak da mevcut olan saflık sertifikalı yeniden doldurma paketinde mevcuttur. Bu dolum paketlerinden boş tepsinizi değiştirdiğinizde çevreye olan etkinizi azaltmış olursunuz.

Bulk Pipet Uçları

Flexibulk'un devrim niteliğindeki ambalaj tasarımı, nakliye sırasında laboratuvar alanınızı ve çevresel etkiyi azaltmaya yardımcı olur. Bu toplu pipet uçları saflık sertifikalıdır ve kapak tekrar kapatılabilir. Boş rafları doldurmak artık eski torbalı uçlara göre daha kolay.

Uçları kendi üretim tesisimizde üretmek, en iyi %100 saf polipropilen hammaddeyi seçmek ve üretim sürecini baştan sona kontrol etmek, en yüksek kalite ve saflık standartlarını korumamızı sağlar.

Yüksek kalite sadece ISO 9001 ve ISO 14001'i değil, aynı zamanda ISO 13485'i de takip eden kalite yönetim sistemimiz sayesinde ürünlerin bakımları yapılmaktadır. Güvenli uç saflığı için ISO Sınıf 8 temiz oda koşullarını yerine getirmek için üretim ayrıca ISO 14644-1 standardına da uygundur. 

Pipette Tips Brochure

İndir

Pipette Tips

İndir

Benzer Ürünler