Canlı Hücre Analizi Cihazları

Incucyte®, laboratuvarda test edilmiş protokolleri ve reaktifleri güçlü, otomatik görüntü alma ve analizle birleştirerek bilimsel keşfi hızlandırır.

Incucyte'nin kullanıcı dostu arayüzü ve sağlam cihaz portföyü ile herhangi bir hücre biyoloğu, hücre modellerinin sağlığı, morfolojisi, hareketi ve işlevi hakkında dinamik bilgiler edinebilir.

SX1

Her adımda otomasyon, araştırmanızı hızlandırır ve bütçenize uyar.

Canlı Hücre İçgörülerine Eşsiz Erişim

Günümüzün yeni normali, daha azıyla daha fazlasını yapmayı gerektiriyor. Modern ve ekonomik, fizyolojik olarak alakalı, bilgi açısından zengin hücre analizine ihtiyacınız var. Yeni Incucyte® SX1 ile hücrelerinizi günde 24 saat izleyin.

S3

Hücreleriniz hakkında daha derin ve fizyolojik olarak daha alakalı bilgiler ve ayrıca gerçek zamanlı kinetik veriler elde edin. Incucyte®, elde edilmesi kolay, bilgi açısından zengin bir analiz sağlayarak günün her saatinde görüntüleri otomatik olarak alır ve analiz eder.

Değişim bir anda gerçekleşebilir. İster basitçe hücre sağlığını test edin, ister göç, istila veya bağışıklık hücresi öldürme gibi daha karmaşık süreçler olsun, hücrelerinizi inkübatörden hiç çıkarmadan ne olduğunu ve ne zaman olduğunu görün.

Incucyte® S3 canlı hücre analiz sistemi, reaktifler ve sarf malzemeleri ile güçlü bilgileri bir daha asla kaçırmayın.

SX5

Patent bekleyen optiklere sahip yeni Incucyte® SX5 ile her numunede daha fazla bilgi görün. Canlı hücre analizi için özel olarak tasarlanmış 5 renge kadar daha fazlasını yapın.

Daha fazla kanalın keyfini çıkarın. Daha fazla reaktif. Daha fazla uygulama için daha fazla amaca yönelik yazılım. Hücreleriniz hakkında daha derin, fizyolojik olarak alakalı bilgiler elde edin.

Incucyte® SX1 Live-Cell Analysis System

İndir

Incucyte® S3 Live-Cell Analysis System

İndir

Incucyte® SX5 Live-Cell Analysis System

İndir

Incucyte® Empower Live-Cell Analysis Inside Your Incubator

İndir

Incucyte® Empower Live-Cell Analysis Inside Your Incubator

İndir

Benzer Ürünler