X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Incucyte® Reaktifleri ve Sarf Malzemeleri

Sartorius, uzun vadeli, kinetik canlı hücre görüntüleme ve analizini mümkün kılmak için uygulama ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanmış bir dizi reaktif, kit ve sarf malzemesi sunar. Fenotip ve işlevi patolojik süreçlerle birleştirmenize olanak tanıyan optimize edilmiş, anahtar teslimi çözümlerle hücre sağlığı, hareketi ve işlevine ilişkin spesifik ve sağlam ölçümler elde edin. Biyolojik olarak ilgili bilgileri almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Incucyte® Caspase-3/7 Dye for Apoptosis

96 oyuklu formatta 100-200 canlı hücre apoptoz testi için yeterli DMSO içinde bir şişe (20 µl) karıştır ve oku reaktifi (1 test = 96 oyuklu mikrotitre plakasının 1 oyuğu).

Incucyte® Nuclight Rapid Red Dye for Live-Cell Nuclear Labeling

96 oyuklu bir plakada 100 ila 200 test için yeterli olan tek bir şişe (50 µL) olarak sağlanır.

Incucyte® Cytotox Dye for Counting Dead Cells

Dimetil sülfoksit (DMSO) içinde çözelti olarak sağlanır ve 500-1000 test gerçekleştirmek için yeterli miktar sağlar (1 test = 1 oyuklu 96 oyuklu mikrotitre plakası).

Incucyte® Nuclight Orange Lentivirus (EF-1α, Puro)

Bir şişe lentivirüs reaktifi (0,2 mL), rahatsız edici olmayan nükleer kısıtlı turuncu floresan etiketli hücreleri dönüştürmek için uygundur. Puromisin seçimi altında kararlı hücre hatları oluşturulabilir.

Incucyte® Clearview 96-well Plate for Chemotaxis

Mikroakışkan cihazlarının optik netliğini transmembran tahlillerinin verimi ile birleştirin. Incucyte® Clearview 96 Kuyulu Plakanın her kuyusu, etiketsiz görüntüleme ve Incucyte® Canlı Hücre Analiz Sistemi kullanılarak kemotaktik hücre göçünün analizi için optik olarak net bir yüzey sağlar.

Incucyte® Imagelock 96-well Plate

Aynı görüş alanının hassas, taramadan taramaya tekrarlanan görüntülemesini sağlayan 96 kuyulu mikrotitre plakaları.

Incucyte® Reagents and Consumables

İndir

Benzer Ürünler