iQue Forecyt® Yazılımı

Çok sayıda veriyi tarama amacıyla tasarlanan iQue Forecyt® Yazılımı, geleneksel akım sitometri tabanlı analiz yazılım paketlerinde bulunmayan mikroplate düzeyinde analiz ve sonuç görselleştirme araçları sağlar.

Kuyulardan elde edilen verileri birbirlerine bağlamaktan, hedefleri belirlemek için birden fazla test sonucunu bir araya getirmeye kadar, zaman kazandıran özellikler ile yeni keşiflere yönelik veri içgörüleri elde etmenize yardımcı olur.

Analytical Power Tools Open Upstream Bioprocessing Bottlenecks

İndir

Çok sayıda veriyi tarama amacıyla tasarlanan iQue Forecyt® Yazılımı, geleneksel akım sitometri tabanlı analiz yazılım paketlerinde bulunmayan mikroplate düzeyinde analiz ve sonuç görselleştirme araçları sağlar. Kuyulardan elde edilen verileri birbirlerine bağlamaktan, hedefleri belirlemek için birden fazla test sonucunu bir araya getirmeye kadar, zaman kazandıran özellikler ile yeni keşiflere yönelik veri içgörüleri elde etmenize yardımcı olur. 

Mikroplate Analiz Araçları 

Bir mikroplate tüm kuyularını analiz edin ve her birine açıklama ekleyin. IC/EC50 eğrileri gibi mikroplate düzeyinde analizler gerçekleştirin; çalışmalarınızda standart eğrileri otomatik olarak oluşturun.

Gerçek Zamanlı Sonuçlarla Etkileşimli Kapılama

Tek seferde tüm mikroplate verisine geçiş yaparak kolay tahlil optimizasyonu. Hareketli kapılar, elde edilen verileri gerçek zamanlı olarak değiştirir ve etkileri anında görmenizi sağlar. 

İhtiyacınız Olan Verileri Üretin ve Paylaşın

Basit bir sihirbaz kullanarak temel ölçüm yapı taşlarından türetilen özel ölçümler oluşturun. Tüm ölçümler, ek analiz, görselleştirme ve/veya dışa aktarma için kullanılabilir hale gelir. Rapor oluşturma sihirbazı, çalışmalarınızı elektronik not defterlerinde belgelemenizi ve kuruluşunuz genelinde paylaşmanızı kolaylaştırır. 

Mikroplate Kuyucukları ile Bağlantılı Veri Görselleştirmeleri

Eşsiz kuyu tarama işlevi, birden çok görselleştirmeyi birbirine bağlar, böylece her bir kuyudan oluşturulan tüm grafikleri hızlı bir şekilde görebilirsiniz. 
 

Benzer Ürünler